Obywatelskie Forum Samorządowe

Wydarzenia

2007-07-05 18:24:13

Tomaszczyk nadal liderem OFS

21 marca 2006 r. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków Stowarzyszenia Obywatelskie Forum Samorządowe. Sprawozdanie za ubiegły rok złożył ustępujący prezes Zarządu OFS Grzegorz Tomaszczyk.
Czytaj więcej →
2007-07-05 18:15:26

...pożegnaliśmy Franciszka Pępka...

Około 1000 osób pożegnało w poniedziałek 5 czerwca 2006 r. Franciszka Pępka. W ostatniej drodze towarzyszyli mu – oprócz małżonki, dzieci i najbliższej rodziny – koledzy i podwładni z Bielskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego SA, współpracownicy z Polski i Czech, samorządowcy z Czechowic-Dziedzic, przyjaciele z Obywatelskiego Forum Samorządowego i wielu innych ludzi, którzy znali Go jako prawego, uczciwego i zasadniczego człowieka.
Czytaj więcej →
2007-07-05 16:51:56

Władek, miałeś rację!

Kiedy jesienią ubiegłego roku przy drodze szybkiego ruchu w CzechowicachDziedzicach, pomiędzy ul. Węglową a wiaduktem, zaczęto stawiać ochronne ekrany akustyczne, niektórzy mieszkańcy okolicznych domów nie mogli wyjść z podziwu. – Więc jednak! J ak to było możliwe? Właściwie do dziś tylko nieliczni wiedzą, że do postawienia w tym miejscu ekranów przyczynił się głównie jeden człowiek: Władysław Duranek, który starał się o to od ośmiu lat.
Czytaj więcej →
2006-11-05 19:34:19

Droga do rad

W minioną środę i czwartek zarejestrowano listy wyborcze kandydatów Stowarzyszenia Obywatelskie Forum Samorządowe do Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach i Rady Powiatu Bielskiego. OFS jest pierwszą czechowicką organizacją, która zarejestrowała swych kandydatów do lokalnych władz samorządowych. Oprócz chętnych do działania w radach gminy i powiatu OFS wystawia także kandydata do fotelu burmistrza Czechowic-Dziedzic. Jest nim radny powiatu bielskiego, działacz samorządowy z wieloletnim stażem – Grzegorz Tomaszczyk.
Czytaj więcej →

Strony:

Logowanie