Obywatelskie Forum SamorządoweZAPISY - Wycieczka

Termin imprezy: 23-25.05.2014

WycieczkaSudety i Czeski Raj


OPIS WYCIECZKI:

Wycieczka 3-dniowa Sudety i Czeski Raj odbędzie się 23-25 maja (piątek-niedziela tj. wyjazd w piątek o godz. 5:00, powrót w niedzielę ok. godz. 22:00). W programie m.in. zabytkowy Lwówek Śląski (wizyta w browarze i muzeum browarnictwa), Lubomierz - znany z planu zdjęciowego do filmu "Sami swoi" (Muzeum Kargula i Pawlaka), Zamek Czocha, Harrachov (skocznie narciarskie, w tym słynny "mamut"), Czeski Raj, Szklarska Poręba (m.in. wodospad Kamieńczyk), Piechowice (huta szkła "Julia"), Karpacz (świątynia Wang), Krzeszów (Europejska Perła Baroku - zespół klasztorny i sanktuarium maryjne), Świdnica (Kościół Pokoju - największy drewniany kościół w Europie wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO).

>>> program

W CENIE PONADTO: Wyżywienie - 2 śniadania, 1 obiad, 1 obiadokolacja i 1 obiadokolacja połączona z tradycyjną biesiadą. Nocleg w Karkonoszach w hotelu w pokojach 2-3 osobowych (decyduje kolejność zapisów) z łazienkami. Transport - autokar Comfort Class ***. Ubezpieczenie. Przewodnik.

CENA: 399 zł, a członkowie OFS 299 zł lub 99 zł (w ofercie jubileuszowej, tj. członkowie OFS wpisani na listę członków najpóźniej w 2013 roku, którzy zapiszą się na imprezę do 10 lutego). Plus wstępy - 91 zł dla dorosłych i 61 zł dla dzieci i młodzieży (płatne wraz z biletem). Wstępy obejmują m.in. browar w Lwówku Śląskim, Muzeum Kargula i Pawlaka w Lubomierzu, Zamek Czocha, Czeski Raj, hutę szkła w Piechowicach, świątynię Wang w Karpaczu, Krzeszów i Kościół Pokoju w Świdnicy.

Kolejność zgłoszeń ma wpływ na przydział miejsca w autokarze oraz przydział pokoi (ograniczona ilość pokoi 2-osobowych).

WPŁATA zaliczki (100 zł) do końca lutego (więcej w informacji sms po dokonaniu zapisu), reszta odpłatności - do końca kwietnia. Członkowie OFS ze zniżką jubileuszową - płatność całości (99 zł) + 1 zł tytułem zaliczki za wstępy (razem 100 zł) do końca lutego, reszta (90 zł) - do końca kwietnia. Brak wpłat j/w skutkować będzie automatycznym wykreśleniem z listy uczestników wycieczki i przydzieleniem innej osoby na to miejsce.

LISTA REZERWOWA >>> 

Zapisy zostały zablokowane przez organizatora.


Powrót do spisuWycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Wycieczka integracyjna

Pod patronatem

Pod patronatem


Logowanie